Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово» знаходиться у Чернівецькій обл., Вижницькому р-ні, с. Мигове. Селище розташоване на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат. Мальовнича природа гір, неповторний буковинський колорит, комфортабельні готелі, смачна українська, європейська, гуцульська кухня та безліч видів розваг створюють найкращі умови для відпочинку. Комплекс підійде як для тих, хто любить активний відпочинок, так і для любителів спокійного сімейного відпочинку.

Вигідно відрізняє туристичний комплекс і те, що з одного боку він розташований поміж горами, а з іншого знаходиться на відстані лише 60 км від обласного центру Чернівців.

Гірськолижно-туристичний комплекс “Мигово” – курорт в Карпатах, який пропонує активний відпочинок для всієї родини протягом цілого року!
ГТК “Мигово” пропонує наступні послуги:

Проживання:
– готельний комплекс “Саторі”
– готельний комплекс “Гірський Світанок”
– готельний комплекс “Карпатська Вежа”
– готельний комплекс “Норіс”
– хостел (на 10 ліжкомісць)
Номерний фонд до 300 місць.

Харчування:
– Ресторанний комплекс “Гетьман”
– їдальня “Швидко”
– Піцерія
– ресторан “Карпатська Вежа”
– ресторан “Колиба”
– кафе-бар “Шашлична хата”
– ресторан “Trembita-hall”
– нічний клуб “Hardwood”

Конференц-зали ( мультимедійне обладнання, кава-брейк, трансфер (за попереднім замовленням)):
– “Хотинський зал” у ресторанному комплексі “Гетьман”
– конференц-зал у готельному комплексі “Карпатська вежа”

Гірськолижно-туристичний комплекс включає:
– гірськолижні спуски 1300 м, 1100 м та 600 м.,
– крісельний підйомник
– гірськолижну школу
– сноутюби
– льодовий майданчик
– прокат лижного спорядження
– тир
– скеледром
– настільний теніс
– тенісний корт
– більярд
– прокат квадро циклів
– велопрокат
– басейни під відкритим небом та закриті басейни
– кінні прогулянки
– сауну
– безкоштовний Wi – Fi
– парковку
– дитячі кімнати
– мотузковий парк
– спортивний зал
– можливість організації піших та виїзних екскурсій
– медпункт
– альтанки та інші послуги

До особливостей ГТК «Мигово» можна віднести:

  • компактність, оскільки середня відстань між готелями, закладами харчування та іншими об’єктами інфраструктури складає не більше 150 м.
  • безпечність, оскільки близько розташований обласний центр (лікарні, служби МНС, тощо).
  • доступність по вартості харчування, оскільки на території комплексу постійно діють декілька закладів харчування.

 

ТРАНСПОРТ

З центрального автовокзалу м. Чернівці кожного дня прямують рейсові маршрутні автобуси «Чернівці» (АС-1) – «Мигово». Тривалість маршруту 1 год. 30 хв.. Автобуси заїжджають на територію ГТК «Мигово».

 
Час відправлення з Чернівців 8.30 11.10 12.40 16.30 18.40
Час відправлення з ГТК Мигово 6.30 10.30 14.30 16.10 18.30

 

В СЕЗОНІ 2019-2020

ПОТЯГИ НА ЧЕРНІВЦІ:
з Києва – №117, 357, 7
зі Львова – №7, 702
з Одеси – №136
з Бухареста – №380
з Ковелю, Луцьку – №668
з Рахова, Тернополя – №358

АВІАРЕЙСИ В ЧЕРНІВЦІ:
з Києва – 1 рейс на день.

АЕРОПОРТИ:
Чернівці – 60 км,
Івано-Франківськ – 150 км.

В межах ГТК «Мигово» виділено 4 території для паркування автомобілів:

– біля адміністрації комплексу до 100 автомобілів;

– біля готелю «Карпатська Вежа» до 25 автомобілів;

– біля готелю «Гірський Світанок» до 20 автомобілів;

– біля ресторану «Гетьман» до 10 автомобілів;

Медпункт знаходиться біля каси бугельного підйомника та сноутюбу. Черговий лікар знаходиться в медпункті з 9:00-21:00, якщо триває вечірнє катання, або ж за його відсутності до 18:00, протягом зимового сезону.

Безпеку на схилі забезпечує Турисько-пошуковий рятувальний загін Федерації спортивного туризму України в Чернівецькій області.

10 Правил безпеки FIS, або “Білий кодекс”

Гірські лижі і сноуборд, як і будь-який інший вид спорту, пов’язані з ризиком. Правила FIS повинні вважатися ідеальною моделлю поведінки для відповідального і обачного лижника або сноубордера,  їх призначення – запобігання нещасним випадкам на схилі. Правила FIS застосовуються до всіх лижників і сноубордерів. Лижник або сноубордер зобов’язаний добре знати ці Правила, поважати і дотримуватись їх. Якщо він не робить цього, то його поведінка, в разі нещасного випадку, може розглядатися як порушення цивільного і кримінального законодавства.
Правило 1. Поважай оточуючих  
Лижник або сноубордер повинні поводитися так, щоб не піддавати небезпеці і не завдавати збитку оточуючим.
Коментар: Лижник або сноубордер відповідальний не лише за свою поведінку, але і за несправність свого спорядження. Це так само відноситься до використання новинок – недавно розробленого спорядження.
Правило 2. Контроль швидкості і напряму руху
Лижник або сноубордер повинні рухатися керовано. Швидкість і спосіб спуску повинні відповідати його особистим можливостям та переважаючим умовам: схилу, снігу, погоді і кількості людей на схилі.
Коментар: Зіткнення часто трапляються через те, що лижники або сноубордисти їдуть дуже швидко, не стежачи за тими, що їх оточують, не помічаючи їх. Лижник або сноубордист повинен могти зупинятися, повертати і рухатися усередині меж свого поля зору. У переповненій людьми області схилу або в місці, де видимість обмежена, лижник повинен їхати повільно, особливо на границі крутого схилу, в нижній частині траси і в області біля підйомників. 
Правило 3. Вибір напряму руху
Лижник або сноубордист, що наближається ззаду, повинні вибирати напрям руху так, щоб не піддавати небезпеці лижника або сноубордиста попереду. 
Коментар: Гірські лижі і сноуборд – це вільний спорт, де кожен може їхати де і як йому подобається, за умови, що він дотримується Правил і катається відповідно до своїх можливостей і умов на схилі. Лижник або сноубордист, що їде попереду, має пріоритет. Лижник або сноубордист, що їде позаду іншого в тому ж напрямку, повинні зберігати достатню дистанцію між ним та іншим лижником або сноубордистом для того, щоб лижник, що їде попереду, міг виконувати всі свої маневри вільно.
Правило 4. Обгін  
Лижник або сноубордист може обганяти іншого лижника зверху, знизу, справа або зліва, за умови, що він залишає досить вільного місця лижникові, що обганяється, для будь-яких навмисних і неумисних рухів.
Коментар: Лижник або сноубордист, що обганяє іншого лижника, повністю відповідальний за те, що виконуваний ним маневр не створить жодних складнощів для лижника, якого він обганяє. Ця відповідальність зберігається за ним до тих пір, поки обгін не буде виконаний. Це правило поширюється і на випадок обгону (об’їзду) нерухомого лижника.
Правило 5. Вихід, початок руху, рух вгору по схилу 
 Лижник або сноубордист, що виходить на розмічену трасу, або починаючи рух після зупинки, або рухаючись вгору по схилу, повинні подивитись вгору і вниз по схилу для того, щоб переконатися, що можливо почати рух, не створюючи небезпеки для себе і для  оточуючих. 
Коментар: Досвід показує, що вихід на трасу і початок руху після зупинки часто є причиною нещасних випадків. Надзвичайно важливо, щоб лижник або сноубордист виходив на трасу уважно і акуратно, не створюючи перешкод і не піддаючи небезпеці себе та інших. Коли лижник почав рух, навіть повільний, він має перевагу, відповідно до Правила 3, перед швидшими лижниками, що наближаються зверху або ззаду. Розвиток карвінгових лиж і сноубордов дозволяє їх власникам повертати і їхати вгору по схилу. Таким чином, вони їдуть в напрямі, протилежному до основного потоку. Тому вони повинні вчасно переконатися в тому, що вони зможуть це зробити не піддаючи небезпеці себе або оточуючих.
Правило 6. Зупинка на схилі
За винятком надзвичайної необхідності лижник або сноубордер повинні уникати зупинок на схилі у вузьких місцях або там, де видимість обмежена. Після падіння в таких місцях лижник або сноубордист повинні щонайшвидше звільнити схил.
Коментар: За винятком дуже широких трас зупинки повинні виконуватися на краю траси. Лижник або сноубордист не повинні зупинятися у вузьких місцях і там, де іншим буде складно його побачити зверху.
Правило 7. Підйом і спуск без лиж
Лижник або сноубордист, що піднімається вгору, як на лижах так і без, а також що сходить вниз без лиж повинен дотримуватися краю траси.
Коментар: Рух проти основного напряму може створити несподівану перешкоду для лижників і сноубордистів. Сліди від ніг ушкоджують схил і можуть створити небезпеку для лижників і сноубордистів.
Правило 8. Дотримуйтесь знаків та розмітки
Лижник або сноубордист повинні дотримуватись знаків та розмітки.
Коментар: Рівень складності траси позначається відповідним кольором: чорний, червоний, синій і зелений. Лижник або сноубордист вільний у виборі того, по якій трасі йому спускатися. Схили мають і інші знаки, вказуючі напрямок, попередження про небезпеку і про закриття траси. Знаки закриття траси, як і знаки попередження про небезпеку, мають бути добре помітні. Лижник або сноубордист повинен розуміти, що знаки попередження поставлені в його інтересах.
Правило 9. Допомога
При нещасному випадку обов’язок кожного лижника або сноубордиста – надати допомогу потерпілому.
Коментар: Це основний принцип для всіх спортсменів, вони повинні надавати допомогу потрепілим при нещасному випадку незалежно від того, покладений на них такий обов’язок згідно із законом чи ні. Негайна перша допомога має бути надана, відповідні служби оповіщені, а місце, де стався нещасний випадок, помічене. FIS виражає надію, що всі випадки і порушення правил руху на схилі підпадатимуть під дію законодавства, близького до того, яке використовується при розборі дорожньо-транспортних випадків, і що аналогічні стягнення накладатимуться на порушників у всіх країнах, де подібне законодавство ще не діє.
Правило 10. Ідентифікація  
Всі лижники або сноубордисти, а також свідки, незалежно від участі в інциденті, повинні обмінятися іменами і адресами після інциденту.
Коментар: Свідки дуже важливі для складання детального і правильного звіту про інцидент. Тому кожен повинен пам’ятати, що він зобов’язаний, як відповідальна людина, надати інформацію про те, чому він був свідком. Звіт службі порятунку та адміністрації, як і фотографії, серйозно допомагають у визначенні міри цивільної і кримінальної відповідальності.

На території комплексу працює мережа Wi-Fi.