Migovo-(snowtube)-2Спуск – по готовій, відгородженій захисною сіткою трасі, яка представляє собою спеціально підготовлений жолоб. Швидкість досить пристойна, але в той же час катання абсолютно безпечне. Ніякої спеціальної підготовки для управління не потрібно, воно їде само по собі. Перевірено: чим більша дитяча компанія, тим більше дитячого щастя))

Migovo-(ice-pad)-1На ковзанці завжди присутній черговий інструктор, що має відповідну фахову підготовку для роботи з дітьми. Можна просто передати дитину під його нагляд. Дитина навчиться кататись на ковзанах, і просто весело і корисно проведе час на свіжому повітрі.

Migovo-(ski-school)-1На схилі відмежований спеціальний навчальний сектор з окремим витягом типу “бебі-ліфт”. На цьому витязі діти можуть підніматись самостійно, без допомоги дорослих. В фіксований час кожного дня навчальний сектор віддається під роботу “гірськолижного дитячого садочка”. Заняття для дітей проводяться в ігровій формі під керівництвом інструктора з міжнародним сертифікатом ISIA по методиці, затвердженій Асоціацією професійних гірськолижних інструкторів України. Батькам краще кооперуватись для створення групи знайомих між собою дітей. З нашого досвіду, в дитячих групах навчання гірським лижам навіть більш ефективні, ніж індивідуальні заняття.

Подаруйте своїй дитині море позитивних емоцій та задоволення у нашіх ігровіх кімнатах.

kids-roomПерша дитяча ігрова кімната знаходиться біля ресторанного комплексу Гетьман, на другому поверсі проката №1. Ми подбали про комфорт та затишок ваших дітей, а ще і про Вас дорогі батьки. Поки Ваша дитина весело проводить час, ви можете відпочити за чашкою ароматної кави, або чаю у ресторані, або кататися на лижах поки ваша дитина буде розважатися і знаходитисяпід наглядом. Приміщення закладу поділено функціонально. Перша ігрова зона – це просторий двоповерховий лабіринт із гіркою, сухим басейном із кульками; жорсткий батут. Друга частина залу з телевізором, на якому можна переглянути мультики. У кімнаті проводиться вологе прибирання, кварцування та провітрювання. Наші фахівці забезпечать позитивні емоції та безліч дитячих посмішок. Ми будимо раді подарувати радість вашій дитині !Ми відкрити для Вас з 9:00 до 21:00. Вартість години 50 грн..

kids-room-vejaІнша дитяча ігрова кімната знаходиться на на другому поверсі готельного комплексу КАРПАТСЬКА ВЕЖА, такожє чекає на своїх маленьких друзів щодня! В ній передбачено все не тільки для рухливих ігор, але й для розвитку дітей. Тут на малят чекає сухий басейн з м’ячиками, садовий будиночок та різноманітні іграшки, які не дадуть Вашій дитині нудьгувати. Для бажаючих пограти в ігри на першому поверсі обладнаний двомістний стіл з величезним монітором та приставкою Sony PlayStation 3.

Хто сказав, що бабусі з дідусем немає чим зайнятись на гірськолижному курорті? На дитячий майданчик вхід вільний, нехай бавляться з улюбленими онуками досхочу. Майданчик обладнаний безпечними гірками, гойдалками, казковими будиночками тощо.